Pronađeno
930
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
283.500 €
1.584 €/m²
Četvorosoban
·
179 m²
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
773.000 €
1.923 €/m²
402 m²
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
154.500 €
3.219 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
257.500 €
498 €/m²
6 soba
·
517 m²
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
432.600 €
1.492 €/m²
Četvorosoban
·
290 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400.000 €
1.653 €/m²
242 m²
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
186.000 €
1.420 €/m²
Petosoban
·
131 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
baknekretnine.rs
1.5k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
412.000 €
1.526 €/m²
Petosoban
·
270 m²
Novi Sad
›
Adice
4zida
230.000 €
622 €/m²
8 soba
·
370 m²
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
254.000 €
1.588 €/m²
Četvorosoban
·
160 m²
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
288.400 €
1.144 €/m²
6 soba
·
252 m²
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
4.200 €
12 €/m²
350 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.2k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
305.900 €
1.224 €/m²
Trosoban
·
250 m²
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
6 €/m²
65 m²
·
4/1 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
4 €/m²
100 m²
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
18
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
450 €
18 €/m²
Jednosoban
·
25 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
13
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
250 €
13 €/m²
Jednosoban
·
20 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
2.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
71.100 €
2.633 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
122.300 €
2.265 €/m²
Dvoiposoban
·
54 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adice
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
66.850 €
1.759 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adice
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 11 od 47