Pronađeno
211
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.9k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
187.142 €
2.924 €/m²
Jednoiposoban
·
64 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo naselje
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
160.900 €
2.925 €/m²
Jednoiposoban
·
55 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo naselje
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
140.000 €
2.456 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
Novi Sad
›
Adamovićevo naselje
Pogledaj oglas →
3k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
195.876 €
3.013 €/m²
Dvoiposoban
·
65 m²
·
5/7 sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo naselje
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
613.680 €
2.557 €/m²
Petosoban
·
240 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo naselje
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
216.880 €
2.711 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo naselje
Pogledaj oglas →
3.8k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
110.000 €
3.793 €/m²
Garsonjera
·
29 m²
·
2/8 sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo naselje
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
137.500 €
2.926 €/m²
Jednoiposoban
·
47 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo naselje
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
153.500 €
2.162 €/m²
Trosoban
·
71 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo naselje
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
138.100 €
2.818 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo naselje
Pogledaj oglas →
3.5k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
148.330 €
3.532 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
5/6 sprat
kompasnekretnine.rs
2.4k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
158.000 €
2.358 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo naselje
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
424.600 €
3.169 €/m²
Troiposoban
·
134 m²
Novi Sad
›
Adamovićevo naselje
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
463.000 €
3.171 €/m²
Troiposoban
·
146 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo naselje
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
453.500 €
3.171 €/m²
Troiposoban
·
143 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo naselje
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
122.760 €
2.558 €/m²
Četvorosoban
·
48 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo naselje
Pogledaj oglas →
3.6k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
129.200 €
3.589 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo naselje
Pogledaj oglas →
11
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
600 €
11 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
5. sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo naselje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
900.000 €
2.990 €/m²
Petosoban
·
301 m²
Novi Sad
›
Adamovićevo Naselje
Pogledaj oglas →
3.7k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
200.850 €
3.719 €/m²
Dvoiposoban
·
54 m²
·
6/9 sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo Naselje
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 8 od 11