Pronađeno
211
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
2.000 €
5 €/m²
Petosoban
·
366 m²
Novi Sad
›
Adamovićevo naselje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
2.900 €
19 €/m²
150 m²
Novi Sad
›
Adamovićevo naselje
Pogledaj oglas →
7
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
500 €
7 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo naselje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
2.200 €
12 €/m²
Petosoban
·
180 m²
Novi Sad
›
Adamovićevo naselje
Pogledaj oglas →
6
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
1.100 €
6 €/m²
Petosoban
·
172 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo naselje
Pogledaj oglas →
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
550 €
9 €/m²
Trosoban
·
62 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo naselje
Pogledaj oglas →
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
300 €
9 €/m²
Jednosoban
·
33 m²
Novi Sad
›
Adamovićevo naselje
Pogledaj oglas →
6.8k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
1.050.000 €
6.774 €/m²
Petosoban
·
155 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo naselje
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
395.375 €
3.163 €/m²
Petosoban
·
125 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo naselje
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
654.741 €
3.163 €/m²
Petosoban
·
207 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo naselje
Pogledaj oglas →
4.2k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
550.000 €
4.231 €/m²
Troiposoban
·
130 m²
·
5/11 sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo naselje
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
380.000 €
2.209 €/m²
Petosoban
·
172 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo naselje
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
427.500 €
2.500 €/m²
4.5 soba
·
171 m²
Novi Sad
›
Adamovićevo naselje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
318.000 €
2.839 €/m²
Petosoban
·
112 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo naselje
Pogledaj oglas →
3.5k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
540.000 €
3.484 €/m²
Petosoban
·
155 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo naselje
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
400.000 €
2.516 €/m²
Petosoban
·
159 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo naselje
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
122.000 €
1.768 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
6/5 sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo naselje
Pogledaj na:
cityexpert
halooglasi
2.3k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
172.500 €
2.300 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo naselje
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
260.400 €
2.100 €/m²
4.5 soba
·
124 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo naselje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
700.000 €
1.913 €/m²
Petosoban
·
366 m²
Novi Sad
›
Adamovićevo naselje
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 7 od 11