Pronađeno
211
oglasa
Sačuvaj pretragu
11
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
190 €
11 €/m²
Garsonjera
·
17 m²
Novi Sad
›
Adamovićevo naselje
Pogledaj oglas →
32
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
3.000 €
32 €/m²
Trosoban
·
95 m²
Novi Sad
›
Adamovićevo naselje
Pogledaj oglas →
3.6k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
129.470 €
3.596 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo Naselje
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
260 €
10 €/m²
Jednosoban
·
26 m²
4zida
8.000 €
9 €/m²
Jednosoban
·
900 m²
Novi Sad
›
Adamovićevo Naselje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
8.000 €
19 €/m²
6 soba
·
420 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo Naselje
2min
2min
17min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
7.000 €
7 €/m²
11 soba
·
950 m²
·
3. sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo Naselje
Pogledaj oglas →
3.6k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
215.000 €
3.644 €/m²
Trosoban
·
59 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo Naselje
Pogledaj oglas →
31
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.000 €
31 €/m²
10 soba
·
96 m²
Novi Sad
›
Adamovićevo Naselje
Pogledaj oglas →
6
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
450 €
6 €/m²
Četvorosoban
·
77 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Adamovićevo naselje
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
154.500 €
2.176 €/m²
Dvoiposoban
·
71 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo Naselje
Pogledaj oglas →
12
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
450 €
12 €/m²
Jednosoban
·
37 m²
·
4/7 sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo naselje
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
139.150 €
2.840 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo Naselje
Pogledaj oglas →
4.5k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
194.670 €
4.527 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
5/7 sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo Naselje
Pogledaj oglas →
12
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
550 €
12 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo naselje
Pogledaj na:
nekretnine
halooglasi
kompasnekretnine.rs
3.4k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450.000 €
3.358 €/m²
Četvorosoban
·
134 m²
Novi Sad
›
Adamovićevo Naselje
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
500 €
10 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo naselje
Pogledaj oglas →
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
400 €
9 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo naselje
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
260 €
10 €/m²
Jednosoban
·
27 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo Naselje
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
270 €
10 €/m²
Jednosoban
·
26 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo naselje
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 5 od 11