Pronađeno
211
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.5k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
138.000 €
2.509 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo naselje
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
230.000 €
3.333 €/m²
Dvoiposoban
·
69 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo Naselje
Pogledaj oglas →
3.6k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
94.000 €
3.615 €/m²
Jednoiposoban
·
26 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo Naselje
Pogledaj oglas →
2k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
206.000 €
1.962 €/m²
Četvorosoban
·
105 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo Naselje
Pogledaj oglas →
3.8k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
221.450 €
3.753 €/m²
Trosoban
·
59 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo naselje
Pogledaj oglas →
3.4k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
589.600 €
3.408 €/m²
Petosoban
·
173 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo Naselje
Pogledaj oglas →
3.8k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
98.000 €
3.769 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo Naselje
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
140.000 €
3.333 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo Naselje
Pogledaj oglas →
3.5k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
146.260 €
3.482 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
5. sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo Naselje
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
87.500 €
2.823 €/m²
Jednosoban
·
31 m²
·
4. sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo Naselje
Pogledaj oglas →
3.6k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
215.000 €
3.583 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
6. sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo naselje
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
372.660 €
2.781 €/m²
Četvorosoban
·
134 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo naselje
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
142.150 €
3.306 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo naselje
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
159.650 €
3.130 €/m²
Dvoiposoban
·
51 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo naselje
Pogledaj oglas →
3.5k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
86.500 €
3.460 €/m²
Jednosoban
·
25 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo Naselje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
890.000 €
1.127 €/m²
Petosoban
·
790 m²
Novi Sad
›
Adamovićevo Naselje
Pogledaj oglas →
11
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
700 €
11 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
11/12 sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo naselje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.450.000 €
3.452 €/m²
6 soba
·
420 m²
Novi Sad
›
Adamovićevo Naselje
Pogledaj oglas →
11
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
1.350 €
11 €/m²
Petosoban
·
126 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo naselje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
11.000 €
10 €/m²
1100 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adamovićevo Naselje
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 11