Pronađeno
210
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.8k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
2.813 €/m²
Dvoiposoban
·
64 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo Naselje
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
247.000 €
2.398 €/m²
Petosoban
·
103 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo Naselje
4min
2min
17min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
253.900 €
2.952 €/m²
Trosoban
·
86 m²
·
1/8 sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo Naselje
Pogledaj oglas →
3k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
255.500 €
3.042 €/m²
Trosoban
·
84 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo Naselje
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
265.000 €
2.944 €/m²
Četvorosoban
·
90 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo Naselje
3min
7min
5min
12min
Pogledaj oglas →
3.8k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
288.400 €
3.795 €/m²
Troiposoban
·
76 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo Naselje
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
618.000 €
2.575 €/m²
Četvorosoban
·
240 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo Naselje
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
4.1k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
859.000 €
4.150 €/m²
Četvorosoban
·
207 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo Naselje
Pogledaj oglas →
3.5k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
370.000 €
3.458 €/m²
Četvorosoban
·
107 m²
·
5/7 sprat
Novi Sad
›
Adamovićevo naselje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
4 €/m²
150 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Adamovićevo Naselje
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 11 od 11