Pronađeno
6.080
4zida
200 €
3 €/m²
60 m²
·
1/1 sprat
Niš
›
Duvanište
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
850 €
8 €/m²
110 m²
4zida
1.656 €
23 €/m²
72 m²
·
1/7 sprat
Niš
›
Delta
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
5 €/m²
70 m²
·
Suteren
Niš
›
Marger
3min
3min
1min
14min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
800 €
11 €/m²
70 m²
·
1. sprat
Niš
›
Filozofski Fakultet
4zida
250 €
8 €/m²
32 m²
·
Prizemlje
Niš
›
Medijana
2min
1min
1min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.580 €
12 €/m²
215 m²
·
Suteren
Niš
›
Somborska
6min
1min
1min
26min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
3 €/m²
100 m²
Niš
›
Bubanj
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.600 €
3 €/m²
1200 m²
·
Suteren
Niš
›
Donji Komren
Pogledaj oglas →
457
/
754
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
64.000 €
457 €/m²
140 m²
Niš
›
Čamurlija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
800 €
8 €/m²
102 m²
4zida
1.200 €
8 €/m²
150 m²
·
Suteren
Niš
›
Autobuska Stanica
2min
4min
8min
14min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
5.000 €
5 €/m²
920 m²
·
Suteren
Niš
›
Medijana
4min
6min
1min
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230 €
5 €/m²
50 m²
4zida
93 €
3 €/m²
30 m²
·
Suteren
Niš
›
Medijana
3min
3min
2min
21min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
161 €
16 €/m²
10 m²
4zida
93 €
9 €/m²
10 m²
·
Suteren
Niš
›
Medijana
3min
3min
2min
21min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
8 €/m²
30 m²
4zida
459 €
8 €/m²
60 m²
·
Suteren
Niš
›
Medijana
3min
3min
2min
21min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
341 €
6 €/m²
60 m²
·
Suteren
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 68 od 304