Pronađeno
6.081
4zida
200 €
7 €/m²
30 m²
·
Suteren
Niš
›
Centar
1min
1min
2min
5min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
10.900 €
4 €/m²
2883 m²
4zida
7.200 €
4 €/m²
1911 m²
4zida
400 €
6 €/m²
64 m²
·
Suteren
Niš
›
Železnička Stanica
5min
2min
4min
24min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
550 €
7 €/m²
80 m²
4zida
550 €
7 €/m²
80 m²
·
2/2 sprat
Niš
›
Staro Groblje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
2 €/m²
100 m²
·
Suteren
Niš
›
Donje Međurovo
14min
37min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
900 €
10 €/m²
93 m²
·
3. sprat
Niš
›
Crveni Pevac
Pogledaj oglas →
9
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
400 €
9 €/m²
Jednosoban
·
45 m²
·
3/3 sprat
Niš
›
Duvanište
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
1.500 €
4 €/m²
340 m²
4zida
3.420 €
5 €/m²
760 m²
4zida
5.000 €
5 €/m²
1000 m²
·
Suteren
Niš
›
Kičevo
4zida
500 €
10 €/m²
51 m²
·
3/11 sprat
Niš
›
Centar
2min
1min
2min
5min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
750 €
8 €/m²
100 m²
4zida
700 €
7 €/m²
100 m²
·
Suteren
Niš
›
Centar
4min
5min
1min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700 €
10 €/m²
70 m²
·
Suteren
Niš
›
Duvanište
6min
2min
1min
16min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.500 €
9 €/m²
163 m²
·
Suteren
Niš
›
Gradske lokacije
6min
4min
18min
21min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
800 €
12 €/m²
68 m²
4zida
800 €
5 €/m²
150 m²
·
1/1 sprat
Niš
›
Tehnički Fakulteti
7min
4min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
850 €
57 €/m²
15 m²
·
Suteren
Niš
›
Centar
2min
1min
2min
5min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 55 od 305