Pronađeno
6.066
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
167.500 €
2.500 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
4/4 sprat
Niš
›
Čair
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
72.774 €
1.800 €/m²
Četvorosoban
·
40.43 m²
·
3/3 sprat
Niš
›
Donja Vrežina
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
83.287 €
1.800 €/m²
Četvorosoban
·
46.27 m²
·
3/3 sprat
Niš
›
Donja Vrežina
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
190.820 €
2.860 €/m²
Dvoiposoban
·
66.72 m²
·
2/8 sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
189.620 €
2.810 €/m²
Dvoiposoban
·
67.48 m²
·
8/8 sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
7.532 €
4 €/m²
1758 m²
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
12.500 €
3 €/m²
5000 m²
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.000 €
9 €/m²
115 m²
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
5.000 €
5 €/m²
986 m²
·
2. sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
800 €
5 €/m²
149 m²
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450 €
9 €/m²
50 m²
Niš
›
Bubanj
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350 €
8 €/m²
45 m²
·
11. sprat
Niš
›
Crveni pevac
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
165.680 €
1.900 €/m²
Troiposoban
·
87.2 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Niš (Palilula)
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
129.966 €
2.363 €/m²
Dvosoban
·
55.01 m²
·
12/15 sprat
Niš
›
9. maj
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
130.913 €
2.368 €/m²
Dvosoban
·
55.29 m²
·
12/15 sprat
Niš
›
9. maj
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
128.127 €
2.373 €/m²
Dvosoban
·
53.99 m²
·
12/15 sprat
Niš
›
9. maj
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
121.283 €
2.380 €/m²
Dvosoban
·
50.97 m²
·
12/15 sprat
Niš
›
9. maj
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
119.702 €
2.382 €/m²
Dvosoban
·
50.25 m²
·
12/15 sprat
Niš
›
9. maj
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
118.950 €
2.422 €/m²
Dvosoban
·
49.12 m²
·
13/15 sprat
Niš
›
9. maj
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
128.611 €
2.143 €/m²
Dvosoban
·
60.01 m²
·
4/10 sprat
Niš
›
9. maj
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 4 od 304