Pronađeno
6.066
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
139.080 €
1.900 €/m²
Troiposoban
·
73.2 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Niš (Palilula)
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
127.680 €
1.900 €/m²
Dvoiposoban
·
67.2 m²
·
4/4 sprat
Niš
›
Niš (Palilula)
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
88.350 €
1.900 €/m²
Jednoiposoban
·
46.5 m²
·
4/4 sprat
Niš
›
Niš (Palilula)
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
144.970 €
1.900 €/m²
Troiposoban
·
76.3 m²
·
3/4 sprat
Niš
›
Niš (Palilula)
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
81.700 €
1.900 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
3/4 sprat
Niš
›
Niš (Palilula)
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
155.040 €
2.400 €/m²
Trosoban
·
64.6 m²
·
2/4 sprat
Niš
›
Duvanište
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
155.384 €
2.235 €/m²
Dvoiposoban
·
69.51 m²
·
3/4 sprat
Niš
›
Duvanište
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
154.104 €
2.400 €/m²
Trosoban
·
64.21 m²
·
3/4 sprat
Niš
›
Duvanište
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
147.768 €
2.273 €/m²
Četvorosoban
·
65.02 m²
·
4/4 sprat
Niš
›
Duvanište
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
65.200 €
1.700 €/m²
Dvosoban
·
38.35 m²
·
3/3 sprat
Niš
›
Bubanj
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
600 €
9 €/m²
65 m²
·
5. sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
104.360 €
1.750 €/m²
Dvoiposoban
·
59.63 m²
·
4/4 sprat
Niš
›
Donja Vrežina
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
113.070 €
1.750 €/m²
Trosoban
·
64.61 m²
·
4/4 sprat
Niš
›
Donja Vrežina
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
101.000 €
1.741 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
2/3 sprat
Niš
›
Svetinikolska crkva
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.890 €
2 €/m²
1260 m²
Niš
›
Brzi Brod
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
105.700 €
1.751 €/m²
Dvoiposoban
·
60.37 m²
·
1/5 sprat
Niš
›
Donja Vrežina
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
73.090 €
1.751 €/m²
Jednosoban
·
41.74 m²
·
1/5 sprat
Niš
›
Donja Vrežina
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
178.500 €
2.860 €/m²
Dvoiposoban
·
62.41 m²
·
1/8 sprat
Niš
›
Centar
Pogledaj oglas →
2k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
216.000 €
2.000 €/m²
Četvorosoban
·
108 m²
·
5/5 sprat
Niš
›
Filozofski fakultet
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
177.500 €
2.500 €/m²
Trosoban
·
71 m²
·
4/4 sprat
Niš
›
Čair
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 304