Pronađeno
13
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.9k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
1.857 €/m²
Dvoiposoban
·
70 m²
·
4/4 sprat
Niš
›
Vojna Bolnica
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
227.200 €
1.600 €/m²
Četvorosoban
·
142 m²
·
3/3 sprat
Niš
›
Vojna Bolnica
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
74.000 €
1.644 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
6/6 sprat
Niš
›
Vojna Bolnica
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
101.200 €
1.909 €/m²
Dvoiposoban
·
53 m²
·
4/4 sprat
Niš
›
Vojna Bolnica
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
78.500 €
2.013 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
Suteren
Niš
›
Vojna Bolnica
4min
4min
8min
19min
Pogledaj oglas →
2k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
78.000 €
2.000 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
Suteren
Niš
›
Vojna Bolnica
4min
4min
8min
19min
Pogledaj oglas →
5
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
220 €
5 €/m²
Dvoiposoban
·
44 m²
·
6/6 sprat
Niš
›
Vojna bolnica
Pogledaj oglas →
9
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.200 €
9 €/m²
Četvorosoban
·
141 m²
·
3/3 sprat
Niš
›
Vojna Bolnica
4min
4min
8min
19min
Pogledaj oglas →
7
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
7 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
·
5/5 sprat
Niš
›
Vojna Bolnica
5min
4min
2min
12min
Pogledaj oglas →
5
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230 €
5 €/m²
Garsonjera
·
45 m²
·
5/2 sprat
Niš
›
Vojna Bolnica
5min
4min
7min
17min
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250 €
6 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
5. sprat
Niš
›
Vojna bolnica
Pogledaj oglas →
4
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250 €
4 €/m²
Dvoiposoban
·
61 m²
·
2. sprat
Niš
›
Vojna bolnica
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250 €
6 €/m²
Jednoiposoban
·
41 m²
·
1. sprat
Niš
›
Vojna bolnica