Pronađeno
18
oglasa
Sačuvaj pretragu
948
/
948
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
110.000 €
948 €/m²
Četvorosoban
·
116 m²
Niš
›
Vinik
8min
1min
12min
36min
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
1.3k
/
948
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
250.000 €
1.250 €/m²
10 soba
·
200 m²
·
Prizemlje
Niš
›
Vinik
Pogledaj oglas →
1.9k
/
948
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
185.000 €
1.850 €/m²
Trosoban
·
100 m²
Niš
›
Vinik
Pogledaj oglas →
715
/
948
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
93.000 €
715 €/m²
Četvorosoban
·
130 m²
Niš
›
Vinik
8min
5min
14min
38min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
948
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
137.000 €
1.123 €/m²
122 m²
·
Suteren
Niš
›
Vinik
Pogledaj oglas →
2.2k
/
948
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
137.000 €
2.210 €/m²
62 m²
·
2/2 sprat
Niš
›
Vinik
Pogledaj oglas →
1.1k
/
948
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
137.000 €
1.105 €/m²
124 m²
Niš
›
Vinik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.000 €
5 €/m²
200 m²
·
Suteren
Niš
›
Vinik
Sačuvaj
nekretnine
1.700 €
9 €/m²
Četvorosoban
·
200 m²
Niš
›
Vinik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
16.000 €
20 €/m²
Četvorosoban
·
781 m²
Niš
›
Vinik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
31.000 €
6 €/m²
Četvorosoban
·
5228 m²
Niš
›
Vinik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
9.500 €
7 €/m²
Četvorosoban
·
1388 m²
Niš
›
Vinik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
10.500 €
7 €/m²
Četvorosoban
·
1502 m²
Niš
›
Vinik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
9.000 €
7 €/m²
Četvorosoban
·
1289 m²
Niš
›
Vinik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
30.000 €
32 €/m²
Četvorosoban
·
944 m²
Niš
›
Vinik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
15.000 €
7 €/m²
Četvorosoban
·
2248 m²
Niš
›
Vinik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
210.000 €
87 €/m²
Četvorosoban
·
2410 m²
Niš
›
Vinik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
72.500 €
51 €/m²
Četvorosoban
·
1411 m²
Niš
›
Vinik