Pronađeno
39
oglasa
Sačuvaj pretragu
1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
310.000 €
1.033 €/m²
10 soba
·
300 m²
Niš
›
Staro Groblje
Pogledaj oglas →
7
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
230 €
7 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
4/3 sprat
Niš
›
Staro groblje
Pogledaj oglas →
8
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
8 €/m²
Jednosoban
·
31 m²
·
2/4 sprat
Niš
›
Staro Groblje
4min
2min
1min
21min
Pogledaj oglas →
7
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
7 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
3/14 sprat
Niš
›
Staro Groblje
5min
4min
5min
20min
Pogledaj oglas →
8
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
8 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
1/1 sprat
Niš
›
Staro Groblje
Pogledaj oglas →
9
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
250 €
9 €/m²
Jednosoban
·
28 m²
·
2. sprat
Niš
›
Staro groblje
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
180 €
6 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
4/5 sprat
Niš
›
Staro groblje
Pogledaj oglas →
4
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
150 €
4 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
1/1 sprat
Niš
›
Staro groblje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
550 €
7 €/m²
80 m²
·
2/2 sprat
Niš
›
Staro Groblje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
850 €
7 €/m²
120 m²
·
Suteren
Niš
›
Staro Groblje
2min
1min
2min
14min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
1.860 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
4. sprat
Niš
›
Staro Groblje
4zida
360.000 €
1.029 €/m²
Četvorosoban
·
350 m²
Niš
›
Staro Groblje
4min
2min
4min
24min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
96.000 €
1.627 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
Suteren
Niš
›
Staro Groblje
4min
1min
2min
19min
Pogledaj oglas →
8
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220 €
8 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
5/7 sprat
Niš
›
Staro Groblje
Pogledaj oglas →
5
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
5 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
2/6 sprat
Niš
›
Staro Groblje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
85.000 €
1.232 €/m²
69 m²
Niš
›
Staro groblje
Pogledaj oglas →
7
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
7 €/m²
Jednosoban
·
29 m²
·
4/5 sprat
Niš
›
Staro Groblje
Pogledaj oglas →
8
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
33 m²
·
Suteren
Niš
›
Staro Groblje
4min
1min
7min
25min
Pogledaj oglas →
7
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
7 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
2/3 sprat
Niš
›
Staro Groblje
4min
1min
3min
12min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 2