Pronađeno
92
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
93.000 €
2.214 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
5/4 sprat
Niš
›
Somborska
Pogledaj oglas →
2.3k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
104.570 €
2.273 €/m²
Jednosoban
·
46 m²
·
4/5 sprat
Niš
›
Somborska
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
8 €/m²
Trosoban
·
55 m²
·
5/6 sprat
Niš
›
Somborska
Pogledaj oglas →
2.4k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
2.417 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
4/6 sprat
Niš
›
Somborska
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
64.000 €
1.684 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
Suteren
Niš
›
Somborska
Pogledaj oglas →
11
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
550 €
11 €/m²
Jednoiposoban
·
50 m²
·
5/8 sprat
Niš
›
Somborska
5min
5min
5min
21min
Pogledaj oglas →
5
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
5 €/m²
Dvoiposoban
·
58 m²
·
3/4 sprat
Niš
›
Somborska
Pogledaj oglas →
6
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
6 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
4/6 sprat
Niš
›
Somborska
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
9 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
4/6 sprat
Niš
›
Somborska
4min
1min
1min
26min
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
550 €
8 €/m²
Dvoiposoban
·
70 m²
·
3/8 sprat
Niš
›
Somborska
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
kompasnekretnine.rs
78.000 €
1.733 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
2/3 sprat
Niš
›
Somborska
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
7 €/m²
60 m²
·
4/6 sprat
Niš
›
Somborska
5min
4min
4min
20min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 5 od 5