Pronađeno
92
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
134.906 €
2.176 €/m²
Dvoiposoban
·
62 m²
·
7/1 sprat
Niš
›
Somborska
Pogledaj oglas →
2.3k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
107.386 €
2.285 €/m²
Jednoiposoban
·
47 m²
·
3/5 sprat
Niš
›
Somborska
5min
1min
1min
26min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
117.628 €
2.306 €/m²
Jednoiposoban
·
51 m²
·
3/3 sprat
Niš
›
Somborska
5min
1min
1min
26min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.000 €
1.854 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
3/6 sprat
Niš
›
Somborska
5min
1min
1min
27min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
2.113 €/m²
Trosoban
·
71 m²
·
4/5 sprat
Niš
›
Somborska
Pogledaj oglas →
2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.900 €
1.985 €/m²
Trosoban
·
71 m²
·
4/7 sprat
Niš
›
Somborska
Pogledaj oglas →
2.4k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
2.444 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
3/4 sprat
Niš
›
Somborska
Pogledaj oglas →
2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
144.540 €
1.980 €/m²
Dvoiposoban
·
73 m²
·
1/7 sprat
Niš
›
Somborska
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.000 €
1.822 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
3/3 sprat
Niš
›
Somborska
Pogledaj oglas →
2.3k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
163.200 €
2.267 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
2/5 sprat
Niš
›
Somborska
Pogledaj oglas →
2.3k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
147.400 €
2.268 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
2/5 sprat
Niš
›
Somborska
Pogledaj oglas →
2.4k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
174.420 €
2.389 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Somborska
6min
1min
1min
26min
Pogledaj oglas →
2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.500 €
2.023 €/m²
Trosoban
·
66 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Somborska
Pogledaj oglas →
2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.440 €
2.023 €/m²
Dvoiposoban
·
62 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Somborska
Pogledaj oglas →
2.4k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
78.000 €
2.364 €/m²
Jednoiposoban
·
33 m²
·
Suteren
Niš
›
Somborska
Pogledaj oglas →
2.5k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.000 €
2.483 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
4/6 sprat
Niš
›
Somborska
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
2.143 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
5/5 sprat
Niš
›
Somborska
6min
1min
1min
26min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
113.300 €
1.317 €/m²
Trosoban
·
86 m²
·
1/2 sprat
Niš
›
Somborska
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
52.900 €
1.706 €/m²
31 m²
·
Suteren
Niš
›
Somborska
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
330 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
3/3 sprat
Niš
›
Somborska
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 4 od 5