Pronađeno
92
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.040 €
1.777 €/m²
Dvoiposoban
·
58 m²
·
2/3 sprat
Niš
›
Somborska
Pogledaj oglas →
2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
126.000 €
2.000 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
5/7 sprat
Niš
›
Somborska
7min
4min
8min
24min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
2.055 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
7/7 sprat
Niš
›
Somborska
5min
4min
4min
20min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
144.000 €
1.485 €/m²
Trosoban
·
97 m²
·
2/3 sprat
Niš
›
Somborska
6min
1min
1min
26min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
113.400 €
1.800 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
3/6 sprat
Niš
›
Somborska
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
127.800 €
1.907 €/m²
Dvoiposoban
·
67 m²
·
Suteren
Niš
›
Somborska
5min
1min
1min
27min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
113.320 €
1.921 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
Suteren
Niš
›
Somborska
5min
1min
1min
27min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
151.000 €
1.348 €/m²
Troiposoban
·
112 m²
·
4/4 sprat
Niš
›
Somborska
5min
9min
6min
34min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
121.300 €
1.895 €/m²
Dvoiposoban
·
64 m²
·
Suteren
Niš
›
Somborska
5min
1min
1min
27min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
104.848 €
2.279 €/m²
Jednoiposoban
·
46 m²
·
3/5 sprat
Niš
›
Somborska
5min
1min
1min
26min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.454 €
2.313 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
3/5 sprat
Niš
›
Somborska
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.500 €
1.176 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
Suteren
Niš
›
Somborska
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
154.000 €
2.200 €/m²
Dvoiposoban
·
70 m²
·
5/8 sprat
Niš
›
Somborska
Pogledaj oglas →
2.3k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
91.999 €
2.300 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
3/3 sprat
Niš
›
Somborska
Pogledaj oglas →
2.3k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
162.760 €
2.261 €/m²
Dvosoban
·
72 m²
·
2/5 sprat
Niš
›
Somborska
5min
7min
7min
22min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
162.790 €
2.261 €/m²
Dvosoban
·
72 m²
·
5/5 sprat
Niš
›
Somborska
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
253.990 €
2.248 €/m²
Trosoban
·
113 m²
·
2/5 sprat
Niš
›
Somborska
Pogledaj oglas →
2.3k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
147.000 €
2.262 €/m²
Dvosoban
·
65 m²
·
2/6 sprat
Niš
›
Somborska
5min
7min
7min
22min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
101.000 €
2.196 €/m²
Dvoiposoban
·
46 m²
·
3/4 sprat
Niš
›
Somborska
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
141.828 €
2.182 €/m²
Dvoiposoban
·
65 m²
·
2/5 sprat
Niš
›
Somborska
5min
1min
1min
26min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 5