Pronađeno
365
oglasa
Sačuvaj pretragu
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
350 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
·
1/2 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
6
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
380 €
6 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
1/5 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
7 €/m²
60 m²
·
4/4 sprat
Niš
›
Pantelej
5min
7min
7min
22min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
750 €
9 €/m²
84 m²
·
1. sprat
Niš
›
Pantelej
4zida
4.600 €
12 €/m²
384 m²
·
2/3 sprat
Niš
›
Pantelej
5min
7min
7min
22min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
6 €/m²
80 m²
·
2/3 sprat
Niš
›
Pantelej
6min
3min
4min
26min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
6 €/m²
76 m²
·
2/3 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
5 €/m²
72 m²
·
2/3 sprat
Niš
›
Pantelej
5min
4min
4min
28min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
3 €/m²
135 m²
Niš
›
Pantelej
6min
4min
6min
21min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
6 €/m²
70 m²
·
1/11 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
5.850 €
13 €/m²
450 m²
·
6. sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
8.450 €
13 €/m²
650 m²
·
1. sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
650 €
4 €/m²
172 m²
·
1/2 sprat
Niš
›
Pantelej
4min
2min
6min
30min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
3 €/m²
160 m²
Niš
›
Pantelej
4min
3min
2min
21min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
92.550 €
2.571 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
4/4 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
118.500 €
2.194 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
2/8 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
2.3k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
2.260 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
7/8 sprat
Niš
›
Pantelej
5min
7min
7min
22min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.200 €
1.749 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
3/5 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
96.000 €
1.352 €/m²
Trosoban
·
71 m²
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
147.000 €
1.598 €/m²
Trosoban
·
92 m²
·
1/3 sprat
Niš
›
Pantelej
5min
7min
7min
22min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 9 od 19