Pronađeno
365
oglasa
Sačuvaj pretragu
551
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
103.000 €
551 €/m²
187 m²
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.800.000 €
1.440 €/m²
1250 m²
Niš
›
Pantelej
5min
7min
7min
22min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
49.990 €
1.613 €/m²
31 m²
·
Suteren
Niš
›
Pantelej
5min
4min
3min
33min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400.000 €
1.143 €/m²
350 m²
Niš
›
Pantelej
6min
2min
1min
39min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450.000 €
934 €/m²
482 m²
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.150 €
2.017 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.480 €
2.062 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
4/4 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
967
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
290.000 €
967 €/m²
Petosoban
·
300 m²
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450.000 €
2.571 €/m²
Četvorosoban
·
175 m²
Niš
›
Pantelej
4min
7min
4min
32min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
448.050 €
2.489 €/m²
180 m²
·
1/1 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
330.000 €
805 €/m²
6 soba
·
410 m²
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450.000 €
1.125 €/m²
10 soba
·
400 m²
·
Suteren
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
1.912 €/m²
Jednosoban
·
34 m²
Niš
›
Pantelej
7min
5min
5min
23min
Pogledaj oglas →
992
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
992 €/m²
6 soba
·
252 m²
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
531
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
85.000 €
531 €/m²
160 m²
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
208.000 €
669 €/m²
311 m²
Niš
›
Pantelej
4min
7min
7min
22min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450.000 €
1.000 €/m²
12 soba
·
450 m²
Niš
›
Pantelej
4min
7min
7min
22min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
470.000 €
887 €/m²
Trosoban
·
530 m²
Niš
›
Pantelej
4min
4min
2min
24min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
450.000 €
1.184 €/m²
Petosoban
·
380 m²
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
899
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.000 €
899 €/m²
99 m²
·
2/2 sprat
Niš
›
Pantelej
6min
4min
6min
21min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 5 od 19