Pronađeno
365
oglasa
Sačuvaj pretragu
6
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
219 €
6 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
8/10 sprat
Niš
›
Pantelej
4min
3min
6min
23min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
113.000 €
1.794 €/m²
Dvoiposoban
·
63 m²
·
3/5 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
550 €
7 €/m²
Trosoban
·
78 m²
·
3. sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
3
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
290 €
3 €/m²
Trosoban
·
85 m²
·
1/3 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
6
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
6 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
10/12 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
25.000 €
16 €/m²
1588 m²
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
180.000 €
61 €/m²
Četvorosoban
·
2944 m²
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
60.000 €
26 €/m²
2307 m²
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
9 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
1/3 sprat
Niš
›
Pantelej
6min
3min
2min
26min
Pogledaj oglas →
5
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
1.200 €
5 €/m²
10 soba
·
240 m²
Niš
›
Pantelej
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
950.000 €
559 €/m²
Četvorosoban
·
1700 m²
·
Suteren
Niš
›
Pantelej
5min
4min
3min
15min
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
3
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
3 €/m²
Troiposoban
·
98 m²
·
1/3 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.000 €
2.031 €/m²
Trosoban
·
96 m²
·
1/2 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
2.5k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
2.547 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
80 €
7 €/m²
11 m²
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
11.000 €
1.000 €/m²
11 m²
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
14.000 €
737 €/m²
Četvorosoban
·
19 m²
nekretnine
350 €
1 €/m²
400 m²
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
300 €
1 €/m²
Četvorosoban
·
400 m²
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
5
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220 €
5 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
5/6 sprat
Niš
›
Pantelej
6min
3min
2min
24min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 18 od 19