Pronađeno
365
oglasa
Sačuvaj pretragu
6
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
6 €/m²
Jednosoban
·
43 m²
·
3/5 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
2/4 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
550 €
8 €/m²
Dvosoban
·
65 m²
·
3/6 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
5
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270 €
5 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
Niš
›
Pantelej
7min
3min
6min
23min
Pogledaj oglas →
938
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
75.000 €
938 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
3/3 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
110.300 €
2.005 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
6/4 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
420 €
7 €/m²
Dvoiposoban
·
62 m²
·
Suteren
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
5
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
5 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
1. sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
280 €
9 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
·
3. sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
3
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
3 €/m²
Trosoban
·
75 m²
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
9 €/m²
Jednoiposoban
·
47 m²
·
Prizemlje
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
5
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
5 €/m²
Dvoiposoban
·
54 m²
·
1/6 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
500 €
6 €/m²
Trosoban
·
84 m²
·
Suteren
Niš
›
Pantelej
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
2.900 €
8 €/m²
350 m²
·
1/1 sprat
nekretnine
600 €
9 €/m²
Četvorosoban
·
65 m²
·
Suteren
Niš
›
Pantelej
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
1.500 €
14 €/m²
Četvorosoban
·
110 m²
·
Suteren
Niš
›
Pantelej
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
8.000 €
7 €/m²
Petosoban
·
1200 m²
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
67.000 €
1.241 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
5/5 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
2.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
2.875 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
2/2 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
2.6k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
62.000 €
2.583 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Pantelej
4min
3min
6min
23min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 17 od 19