Pronađeno
365
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
117.000 €
1.857 €/m²
Dvosoban
·
63 m²
·
3/5 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
2.5k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.500 €
2.492 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
4/7 sprat
Niš
›
Pantelej
5min
4min
6min
21min
Pogledaj oglas →
2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
2.014 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
7/7 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
134.389 €
2.168 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
1/5 sprat
Niš
›
Pantelej
5min
7min
7min
22min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.489 €
2.290 €/m²
Jednosoban
·
43 m²
·
1/5 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
2.3k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.534 €
2.291 €/m²
Jednosoban
·
43 m²
·
1/5 sprat
Niš
›
Pantelej
5min
7min
7min
22min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.535 €
2.292 €/m²
Jednosoban
·
43 m²
·
5/5 sprat
Niš
›
Pantelej
5min
7min
7min
22min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
142.336 €
2.157 €/m²
Dvosoban
·
66 m²
·
5/5 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.325 €
2.159 €/m²
Dvosoban
·
65 m²
·
4/5 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.360 €
2.158 €/m²
Dvosoban
·
72 m²
·
4/5 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
2.3k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
104.570 €
2.273 €/m²
Jednosoban
·
46 m²
·
4/5 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
2.3k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
116.486 €
2.284 €/m²
Jednosoban
·
51 m²
·
3/5 sprat
Niš
›
Pantelej
5min
7min
7min
22min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.830 €
2.257 €/m²
Jednosoban
·
46 m²
·
3/5 sprat
Niš
›
Pantelej
5min
7min
7min
22min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
242.432 €
2.145 €/m²
Trosoban
·
113 m²
·
1/5 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
161.640 €
1.796 €/m²
Troiposoban
·
90 m²
·
1/10 sprat
Niš
›
Pantelej
5min
7min
7min
22min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
161.050 €
2.478 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
2/4 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
200 €
8 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
4/4 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
4
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
4 €/m²
Trosoban
·
100 m²
Niš
›
Pantelej
3min
2min
5min
26min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
125.800 €
1.878 €/m²
Troiposoban
·
67 m²
·
3/8 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
180.000 €
1.915 €/m²
Trosoban
·
94 m²
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 16 od 19