Pronađeno
365
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.1k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
127.092 €
2.118 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.004 €
2.111 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
3/4 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.200 €
1.681 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Pantelej
4min
7min
3min
29min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
5
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
5 €/m²
Trosoban
·
61 m²
·
1/2 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
350 €
7 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
3/7 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
225.000 €
2.163 €/m²
10 soba
·
104 m²
·
3. sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280.000 €
700 €/m²
7 soba
·
400 m²
·
1/2 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
6
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160 €
6 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
Niš
›
Pantelej
1min
1min
2min
14min
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
250 €
7 €/m²
Dvosoban
·
37 m²
·
4/4 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
2.3k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
106.343 €
2.263 €/m²
Jednosoban
·
47 m²
·
1/5 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
144.307 €
2.154 €/m²
Dvosoban
·
67 m²
·
1/5 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.000 €
1.750 €/m²
Dvoiposoban
·
56 m²
·
2/4 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
92.340 €
1.649 €/m²
Dvoiposoban
·
56 m²
·
1/2 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.640 €
1.801 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
Suteren
Niš
›
Pantelej
5min
4min
6min
21min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
88.800 €
1.850 €/m²
Jednoiposoban
·
48 m²
·
3/6 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.360 €
2.080 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Pantelej
6min
5min
4min
12min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
94.600 €
2.150 €/m²
Jednosoban
·
44 m²
·
1/5 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
2.3k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
108.675 €
2.312 €/m²
Jednoiposoban
·
47 m²
·
4/4 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
2.3k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
148.490 €
2.320 €/m²
Dvoiposoban
·
64 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
2.3k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
147.915 €
2.311 €/m²
Troiposoban
·
64 m²
·
2/4 sprat
Niš
›
Pantelej
5min
7min
7min
22min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 15 od 19