Pronađeno
365
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
106.920 €
1.909 €/m²
Dvoiposoban
·
56 m²
·
1/3 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
77.700 €
1.850 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
Suteren
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.000 €
1.620 €/m²
Četvorosoban
·
108 m²
·
3/5 sprat
Niš
›
Pantelej
5min
9min
8min
28min
Pogledaj oglas →
667
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
667 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
6/6 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
2.6k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
193.000 €
2.573 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
2/5 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
132.000 €
1.760 €/m²
Dvoiposoban
·
75 m²
·
5/6 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
146.400 €
2.062 €/m²
Dvoiposoban
·
71 m²
·
1/3 sprat
Niš
›
Pantelej
4min
1min
1min
26min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.720 €
2.062 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
1/3 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.720 €
1.814 €/m²
Jednoiposoban
·
50 m²
·
1/6 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
1.809 €/m²
Jednoiposoban
·
47 m²
·
2/4 sprat
Niš
›
Pantelej
6min
5min
5min
27min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
92.500 €
1.850 €/m²
Jednoiposoban
·
50 m²
·
Suteren
Niš
›
Pantelej
6min
4min
6min
21min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
144.920 €
2.163 €/m²
Dvoiposoban
·
67 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Pantelej
6min
4min
6min
21min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
106.900 €
2.096 €/m²
Jednoiposoban
·
51 m²
·
1/3 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
102.000 €
2.040 €/m²
Jednoiposoban
·
50 m²
·
3/6 sprat
Niš
›
Pantelej
6min
6min
21min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
152.000 €
2.235 €/m²
Dvoiposoban
·
68 m²
·
7/7 sprat
Niš
›
Pantelej
6min
4min
6min
21min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
73.000 €
2.212 €/m²
Jednoiposoban
·
33 m²
·
Suteren
Niš
›
Pantelej
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
96.000 €
1.778 €/m²
Dvoiposoban
·
54 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.900 €
1.798 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
3/4 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
117.420 €
1.990 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
1/3 sprat
Niš
›
Pantelej
6min
4min
6min
21min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
84.190 €
1.791 €/m²
Jednoiposoban
·
47 m²
·
1/6 sprat
Niš
›
Pantelej
5min
7min
7min
22min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 14 od 19