Pronađeno
365
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.990 €
1.250 €/m²
Trosoban
·
112 m²
·
Prizemlje
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
2.6k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.170 €
2.576 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
2.5k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
161.950 €
2.454 €/m²
Trosoban
·
66 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
2.4k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
131.750 €
2.440 €/m²
Dvoiposoban
·
54 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
2.5k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
122.650 €
2.453 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
2.5k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.080 €
2.462 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
·
3/4 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
122.130 €
1.796 €/m²
Dvoiposoban
·
68 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Pantelej
6min
4min
6min
21min
Pogledaj oglas →
4
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
950 €
4 €/m²
10 soba
·
240 m²
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.640 €
2.158 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
5/5 sprat
Niš
›
Pantelej
6min
4min
6min
21min
Pogledaj oglas →
3.7k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
397.000 €
3.745 €/m²
Petosoban
·
106 m²
·
Suteren
Niš
›
Pantelej
4min
2min
5min
26min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
116.880 €
1.855 €/m²
Dvoiposoban
·
63 m²
·
3/5 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
119.768 €
2.218 €/m²
Dvoiposoban
·
54 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Pantelej
4min
1min
1min
17min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
147.202 €
2.230 €/m²
Trosoban
·
66 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
111.496 €
2.230 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Pantelej
4min
1min
1min
17min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
111.892 €
2.238 €/m²
Četvorosoban
·
50 m²
·
3/4 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
109.800 €
1.800 €/m²
Dvoiposoban
·
61 m²
·
2/8 sprat
Niš
›
Pantelej
5min
4min
6min
21min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
91.500 €
1.906 €/m²
Jednoiposoban
·
48 m²
·
3/6 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
144.540 €
1.980 €/m²
Dvoiposoban
·
73 m²
·
1/6 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
96.860 €
1.828 €/m²
Dvoiposoban
·
53 m²
·
1/3 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
122.130 €
1.823 €/m²
Dvoiposoban
·
67 m²
·
2/3 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 13 od 19