Pronađeno
365
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
83.070 €
1.767 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
3/6 sprat
Niš
›
Pantelej
4min
1min
1min
27min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
96.696 €
1.791 €/m²
Trosoban
·
54 m²
·
3/6 sprat
Niš
›
Pantelej
4min
1min
1min
27min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
101.650 €
2.259 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
1/5 sprat
Niš
›
Pantelej
5min
7min
7min
22min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.500 €
2.136 €/m²
Dvoiposoban
·
70 m²
·
2/5 sprat
Niš
›
Pantelej
5min
7min
7min
22min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.680 €
2.256 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
3/3 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
124.850 €
2.014 €/m²
Dvoiposoban
·
62 m²
·
4/4 sprat
Niš
›
Pantelej
5min
4min
6min
21min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
107.000 €
2.098 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
1/3 sprat
Niš
›
Pantelej
5min
7min
7min
22min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
94.000 €
2.136 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
·
1/5 sprat
Niš
›
Pantelej
5min
7min
7min
22min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.840 €
1.797 €/m²
Jednoiposoban
·
50 m²
·
1/6 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
109.300 €
1.792 €/m²
Dvoiposoban
·
61 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.690 €
1.787 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
4/6 sprat
Niš
›
Pantelej
4min
6min
5min
27min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
84.100 €
2.403 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
1/6 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
2.3k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
169.500 €
2.260 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
1/6 sprat
Niš
›
Pantelej
7min
5min
5min
23min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
111.000 €
1.168 €/m²
Trosoban
·
95 m²
·
2/3 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
126.880 €
2.188 €/m²
Dvoiposoban
·
58 m²
·
2/3 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
147.400 €
2.233 €/m²
Dvoiposoban
·
66 m²
·
2/5 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
127.743 €
2.129 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
4/4 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
1.818 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
1.866 €/m²
134 m²
·
2/2 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
107.640 €
1.332 €/m²
Dvoiposoban
·
80.8 m²
·
2/6 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 11 od 19