Pronađeno
365
oglasa
Sačuvaj pretragu
2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
1.986 €/m²
Dvoiposoban
·
73 m²
·
1. sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
74.279 €
1.615 €/m²
Jednoiposoban
·
46 m²
·
2/4 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.050 €
1.850 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
6/7 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.500 €
1.754 €/m²
Dvoiposoban
·
63 m²
·
3/4 sprat
Niš
›
Pantelej
5min
4min
6min
21min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.700 €
1.780 €/m²
Dvoiposoban
·
56 m²
·
2/6 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
83.900 €
1.824 €/m²
Jednoiposoban
·
46 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.999 €
1.825 €/m²
Dvoiposoban
·
57 m²
·
2/4 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
87.000 €
1.813 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
4/4 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
2.3k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
94.100 €
2.295 €/m²
Jednoiposoban
·
41 m²
·
1/3 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
2.3k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
2.300 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
·
1/3 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
147.200 €
2.197 €/m²
Dvoiposoban
·
67 m²
·
1/5 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
213.000 €
1.070 €/m²
Četvorosoban
·
199 m²
·
4. sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
92.160 €
1.843 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
Suteren
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
210.000 €
1.055 €/m²
Četvorosoban
·
199 m²
·
4/5 sprat
Niš
›
Pantelej
4min
5min
4min
23min
Pogledaj oglas →
2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
96.410 €
2.009 €/m²
Jednoiposoban
·
48 m²
·
1/3 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.850 €
1.850 €/m²
Jednoiposoban
·
41 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Pantelej
6min
4min
6min
21min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.300 €
1.851 €/m²
Dvoiposoban
·
65 m²
·
3/4 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
146.880 €
2.040 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
1/5 sprat
Niš
›
Pantelej
5min
7min
7min
22min
Pogledaj oglas →
2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
134.000 €
2.030 €/m²
Dvoiposoban
·
66 m²
·
1/5 sprat
Niš
›
Pantelej
5min
7min
7min
22min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.738 €
1.781 €/m²
Trosoban
·
56 m²
·
1/6 sprat
Niš
›
Pantelej
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 10 od 19