Pronađeno
562
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
144.220 €
1.760 €/m²
Trosoban
·
81.94 m²
·
3/4 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
79.450 €
1.760 €/m²
Jednosoban
·
45.14 m²
·
3/4 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
119.680 €
1.760 €/m²
Dvosoban
·
68 m²
·
2/6 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
84.400 €
1.760 €/m²
Jednosoban
·
47.96 m²
·
2/4 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
158.190 €
1.760 €/m²
Trosoban
·
89.88 m²
·
2/4 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
97.960 €
1.760 €/m²
Jednosoban
·
55.66 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
132.900 €
1.760 €/m²
Trosoban
·
75.51 m²
·
3/4 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
86.310 €
1.860 €/m²
Jednosoban
·
46.4 m²
·
1/2 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
169.250 €
1.862 €/m²
Četvorosoban
·
90.9 m²
·
2/2 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
128.340 €
1.863 €/m²
Dvosoban
·
68.9 m²
·
2/2 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
120.000 €
1.053 €/m²
Četvorosoban
·
114 m²
·
2/3 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
88.960 €
1.900 €/m²
Jednosoban
·
46.82 m²
·
2/5 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
89.720 €
1.900 €/m²
Jednosoban
·
47.22 m²
·
1/5 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
89.210 €
1.900 €/m²
Jednosoban
·
46.95 m²
·
1/5 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
94.830 €
1.900 €/m²
Jednosoban
·
49.91 m²
·
1/5 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
85.840 €
1.850 €/m²
Jednosoban
·
46.4 m²
·
2/2 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
85.655 €
1.850 €/m²
Jednosoban
·
46.3 m²
·
2/2 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
163.656 €
1.800 €/m²
Četvorosoban
·
90.92 m²
·
1/2 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
149.500 €
1.384 €/m²
Četvorosoban
·
108 m²
·
4/6 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj na:
nekretnine
halooglasi
2.4k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
120.000 €
2.400 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
1/6 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 29