Pronađeno
567
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
169.250 €
1.881 €/m²
Četvorosoban
·
90 m²
·
2/2 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.580 €
1.901 €/m²
Dvoiposoban
·
65 m²
·
Suteren
Niš
›
Palilula
4min
2min
4min
12min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
94.830 €
1.935 €/m²
Jednoiposoban
·
49 m²
·
1/5 sprat
Niš
›
Palilula
4min
2min
4min
12min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
88.960 €
1.934 €/m²
Jednoiposoban
·
46 m²
·
Suteren
Niš
›
Palilula
4min
2min
4min
12min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.655 €
1.862 €/m²
Jednoiposoban
·
46 m²
·
2/2 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.840 €
1.866 €/m²
Jednoiposoban
·
46 m²
·
Suteren
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
163.656 €
1.818 €/m²
Četvorosoban
·
90 m²
·
1/2 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
1.237 €/m²
Dvosoban
·
93 m²
·
Suteren
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
92.630 €
1.890 €/m²
Jednoiposoban
·
49 m²
·
4/4 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
2.073 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
Suteren
Niš
›
Palilula
4min
4min
14min
17min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
124.850 €
1.892 €/m²
Trosoban
·
66 m²
·
1/6 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
152.500 €
1.753 €/m²
Troiposoban
·
87 m²
·
2/4 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
2.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
199.000 €
2.843 €/m²
Četvorosoban
·
70 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
97.960 €
1.781 €/m²
Jednoiposoban
·
55 m²
·
Suteren
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
158.190 €
1.777 €/m²
Troiposoban
·
89 m²
·
2/4 sprat
Niš
›
Palilula
5min
3min
5min
22min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.450 €
1.766 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
3/4 sprat
Niš
›
Palilula
5min
3min
5min
22min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.220 €
1.761 €/m²
Četvorosoban
·
91 m²
·
4/4 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
132.900 €
1.772 €/m²
Troiposoban
·
75 m²
·
Suteren
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.900 €
1.900 €/m²
Dvoiposoban
·
61 m²
·
2/4 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
85.000 €
1.574 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
Niš
›
Palilula
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
← Prethodna
Strana 14 od 29