Pronađeno
567
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.6k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.393 €
2.554 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
11/15 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
112.070 €
1.751 €/m²
Dvosoban
·
64 m²
·
2/7 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.900 €
2.100 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Palilula
2min
1min
2min
13min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.650 €
2.116 €/m²
Dvoiposoban
·
66 m²
·
Suteren
Niš
›
Palilula
2min
1min
2min
13min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
93.000 €
1.177 €/m²
Trosoban
·
79 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Palilula
2min
1min
2min
13min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
122.380 €
2.400 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
1/3 sprat
Niš
›
Palilula
2min
1min
2min
13min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
293.190 €
2.423 €/m²
Troiposoban
·
121 m²
·
5. sprat
Niš
›
Palilula
2min
1min
2min
13min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
371.060 €
2.425 €/m²
Petosoban
·
153 m²
·
5/13 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
153.720 €
2.106 €/m²
Troiposoban
·
73 m²
·
1/6 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
2.3k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
113.000 €
2.260 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
2/5 sprat
Niš
›
Palilula
4min
2min
1min
12min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
2.500 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
5/6 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
2.045 €/m²
Dvoiposoban
·
66 m²
·
2/3 sprat
Niš
›
Palilula
2min
1min
2min
13min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.500 €
1.750 €/m²
Dvoiposoban
·
66 m²
·
3/4 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
119.610 €
1.961 €/m²
Dvoiposoban
·
61 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Palilula
2min
1min
2min
11min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
109.000 €
1.652 €/m²
Troiposoban
·
66 m²
·
5/4 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
1.414 €/m²
Četvorosoban
·
99 m²
·
Suteren
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
2.4k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
122.700 €
2.406 €/m²
Dvoiposoban
·
51 m²
·
3/3 sprat
Niš
›
Palilula
2min
1min
2min
13min
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
1.389 €/m²
Dvosoban
·
108 m²
·
3/4 sprat
Niš
›
Palilula
1min
7min
1min
5min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
128.340 €
1.887 €/m²
Dvoiposoban
·
68 m²
·
2/2 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
86.310 €
1.876 €/m²
Jednoiposoban
·
46 m²
·
1/2 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 13 od 29