Pronađeno
567
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
164.238 €
1.866 €/m²
Četvorosoban
·
88 m²
·
4/4 sprat
Niš
›
Palilula
2min
1min
2min
11min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
121.086 €
1.863 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
3/4 sprat
Niš
›
Palilula
2min
1min
2min
11min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
122.760 €
1.860 €/m²
Dvoiposoban
·
66 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
162.192 €
1.864 €/m²
Četvorosoban
·
87 m²
·
2/4 sprat
Niš
›
Palilula
2min
1min
2min
11min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.700 €
1.289 €/m²
Troiposoban
·
96 m²
·
2/3 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.3k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
158.742 €
2.334 €/m²
Dvoiposoban
·
68 m²
·
10/10 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
2.3k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
187.057 €
2.338 €/m²
Četvorosoban
·
80 m²
·
12/15 sprat
Niš
›
Palilula
4min
2min
2min
6min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.500 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
5/6 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
124.000 €
1.824 €/m²
Dvoiposoban
·
68 m²
·
2/8 sprat
Niš
›
Palilula
4min
3min
2min
14min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.600 €
1.274 €/m²
Trosoban
·
97 m²
·
2/3 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
76.300 €
1.696 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
3/4 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
2.231 €/m²
Dvoiposoban
·
65 m²
·
2/3 sprat
Niš
›
Palilula
4min
6min
6min
22min
Pogledaj oglas →
753
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
55.000 €
753 €/m²
Dvosoban
·
73 m²
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
94.620 €
1.892 €/m²
Jednoiposoban
·
50 m²
·
4/6 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
92.628 €
1.890 €/m²
Jednoiposoban
·
49 m²
·
3/4 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
101.000 €
1.741 €/m²
Jednoiposoban
·
58 m²
·
2/3 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
2.4k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
222.860 €
2.422 €/m²
Četvorosoban
·
92 m²
·
2/7 sprat
Niš
›
Palilula
2min
1min
2min
13min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
112.200 €
1.700 €/m²
Dvoiposoban
·
66 m²
·
2/5 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
172.180 €
1.851 €/m²
Dvoiposoban
·
93 m²
·
5/10 sprat
Niš
›
Palilula
2min
1min
2min
13min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
64.000 €
1.123 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
Prizemlje
Niš
›
Palilula
6min
6min
6min
15min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 11 od 29