Pronađeno
567
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.680 €
1.904 €/m²
Troiposoban
·
87 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Palilula
4min
2min
4min
12min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
126.038 €
2.292 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
13/15 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
128.611 €
2.144 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
4/10 sprat
Niš
›
Palilula
4min
2min
2min
6min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
141.500 €
1.938 €/m²
Četvorosoban
·
73 m²
·
1/7 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
2.4k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
119.702 €
2.394 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
12/15 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
2.4k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
118.950 €
2.428 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
13/15 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
2.4k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
121.283 €
2.426 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
12/15 sprat
Niš
›
Palilula
4min
2min
2min
6min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
128.127 €
2.417 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
12/15 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
2.4k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
129.966 €
2.363 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
12/15 sprat
Niš
›
Palilula
4min
2min
2min
6min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.913 €
2.380 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
12/15 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
153.000 €
1.866 €/m²
Troiposoban
·
82 m²
·
3/9 sprat
Niš
›
Palilula
2min
3min
3min
12min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
1.882 €/m²
Troiposoban
·
85 m²
·
1/3 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
2.4k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
116.510 €
2.378 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
9/10 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
2.4k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.696 €
2.361 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
10/10 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
2.4k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
111.440 €
2.371 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
10/10 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
2.4k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.327 €
2.372 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
12/15 sprat
Niš
›
Palilula
4min
2min
2min
6min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.124 €
2.402 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
12/15 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
119.675 €
2.137 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
3/10 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
96.534 €
1.893 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Palilula
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
147.870 €
1.872 €/m²
Trosoban
·
79 m²
·
3/4 sprat
Niš
›
Palilula
2min
1min
2min
11min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 10 od 29