Pronađeno
34
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
126.350 €
1.900 €/m²
Dvoiposoban
·
66.5 m²
·
4/4 sprat
Niš
›
Niš (Palilula)
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
94.620 €
1.900 €/m²
Jednoiposoban
·
49.8 m²
·
2/4 sprat
Niš
›
Niš (Palilula)
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
123.690 €
1.900 €/m²
Dvoiposoban
·
65.1 m²
·
2/4 sprat
Niš
›
Niš (Palilula)
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
151.050 €
1.900 €/m²
Troiposoban
·
79.5 m²
·
2/4 sprat
Niš
›
Niš (Palilula)
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
139.080 €
1.900 €/m²
Troiposoban
·
73.2 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Niš (Palilula)
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
127.680 €
1.900 €/m²
Dvoiposoban
·
67.2 m²
·
4/4 sprat
Niš
›
Niš (Palilula)
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
88.350 €
1.900 €/m²
Jednoiposoban
·
46.5 m²
·
4/4 sprat
Niš
›
Niš (Palilula)
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
144.970 €
1.900 €/m²
Troiposoban
·
76.3 m²
·
3/4 sprat
Niš
›
Niš (Palilula)
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
81.700 €
1.900 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
3/4 sprat
Niš
›
Niš (Palilula)
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
165.680 €
1.900 €/m²
Troiposoban
·
87.2 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Niš (Palilula)
Pogledaj oglas →
1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
1.033 €/m²
Trosoban
·
150 m²
Niš
›
Niš (Palilula)
5min
10min
11min
5min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
310.000 €
1.069 €/m²
Četvorosoban
·
290 m²
Niš
›
Niš (Palilula)
6min
8min
23min
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
833
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
833 €/m²
Četvorosoban
·
300 m²
Niš
›
Niš (Palilula)
2min
7min
2min
18min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.000 €
1.264 €/m²
Četvorosoban
·
110 m²
Niš
›
Niš (Palilula)
4min
2min
4min
18min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
186.000 €
1.081 €/m²
Četvorosoban
·
172 m²
Niš
›
Niš (Palilula)
2min
2min
5min
14min
Pogledaj oglas →
824
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
155.000 €
824 €/m²
6 soba
·
188 m²
Niš
›
Niš (Palilula)
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
119.680 €
1.760 €/m²
Dvoiposoban
·
68 m²
·
4/4 sprat
Niš
›
Niš (Palilula)
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
97.960 €
1.760 €/m²
Jednoiposoban
·
55.66 m²
·
4/4 sprat
Niš
›
Niš (Palilula)
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
118.180 €
1.760 €/m²
Dvoiposoban
·
67.15 m²
·
4/4 sprat
Niš
›
Niš (Palilula)
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
132.900 €
1.760 €/m²
Troiposoban
·
75.51 m²
·
4/4 sprat
Niš
›
Niš (Palilula)
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 2