Pronađeno
409
4zida
180.000 €
1.147 €/m²
157 m²
·
1/3 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
136.000 €
1.639 €/m²
83 m²
·
4/4 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
2.171 €/m²
76 m²
·
Suteren
Niš
›
Medijana
8min
3min
6min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.000 €
551 €/m²
635 m²
·
1/2 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.000 €
1.088 €/m²
Četvorosoban
·
170 m²
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
260.000 €
5.098 €/m²
51 m²
·
Suteren
Niš
›
Medijana
4min
4min
2min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
92.280 €
1.538 €/m²
60 m²
·
Suteren
Niš
›
Medijana
4min
4min
2min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
62.000 €
1.348 €/m²
46 m²
·
1/3 sprat
Niš
›
Medijana
3min
4min
1min
1min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
29.000 €
1.933 €/m²
15 m²
·
Prizemlje
Niš
›
Medijana
3min
4min
1min
2min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
2.500 €/m²
30 m²
·
1/5 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
260 €
7 €/m²
Dvosoban
·
36 m²
·
4/5 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
500 €
8 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
4zida
371.800 €
1.158 €/m²
10 soba
·
321 m²
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.500 €
1.855 €/m²
100 m²
·
2/2 sprat
Niš
›
Medijana
4min
6min
4min
10min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
290.000 €
1.667 €/m²
Četvorosoban
·
174 m²
Niš
›
Medijana
2min
5min
2min
18min
Pogledaj oglas →
949
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
949 €/m²
79 m²
·
4/4 sprat
Niš
›
Medijana
4min
4min
2min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
385.000 €
963 €/m²
10 soba
·
400 m²
Niš
›
Medijana
4min
2min
4min
12min
Pogledaj oglas →
603
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.000 €
603 €/m²
247 m²
Niš
›
Medijana
4min
4min
2min
8min
Pogledaj oglas →
6
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
450 €
6 €/m²
Dvosoban
·
80 m²
·
6/6 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
4
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
400 €
4 €/m²
Četvorosoban
·
96 m²
·
6/8 sprat
Niš
›
Medijana
5min
1min
1min
16min
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
← Prethodna
Strana 9 od 21