Pronađeno
409
oglasa
Sačuvaj pretragu
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
2.031 €/m²
Dvoiposoban
·
64 m²
·
Suteren
Niš
›
Medijana
3min
5min
5min
19min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
229.000 €
1.847 €/m²
Trosoban
·
124 m²
·
3/3 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
203.600 €
2.577 €/m²
Troiposoban
·
79 m²
·
3/4 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
179.200 €
2.489 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
2.200 €/m²
Dvoiposoban
·
75 m²
·
2/8 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
154.000 €
2.169 €/m²
Dvoiposoban
·
71 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
196.800 €
3.028 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
5/5 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
136.200 €
3.027 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
5/5 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
144.200 €
2.773 €/m²
Dvoiposoban
·
52 m²
·
2/5 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
154.500 €
1.981 €/m²
Dvoiposoban
·
78 m²
·
1/8 sprat
Niš
›
Medijana
4min
4min
2min
8min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
209.990 €
2.530 €/m²
Trosoban
·
83 m²
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
1.757 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
5/5 sprat
Niš
›
Medijana
6min
3min
4min
3min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.000 €
2.138 €/m²
Dvosoban
·
65 m²
·
2/8 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
171.000 €
2.165 €/m²
Trosoban
·
79 m²
·
5/8 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
168.999 €
2.036 €/m²
Trosoban
·
83 m²
·
Prizemlje
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
500 €
10 €/m²
Jednosoban
·
50 m²
·
4/6 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
500 €
9 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
1/10 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
6
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
400 €
6 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
1/10 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
480 €
10 €/m²
Jednosoban
·
50 m²
·
5/6 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
11
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
500 €
11 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
3/3 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 7 od 21