Pronađeno
409
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
86.500 €
1.880 €/m²
Jednoiposoban
·
46 m²
·
5/5 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.000 €
1.943 €/m²
Dvoiposoban
·
53 m²
·
4/4 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
117.941 €
1.999 €/m²
Dvosoban
·
59 m²
·
8. sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
84.460 €
2.346 €/m²
Jednosoban
·
36 m²
·
13/13 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
2.214 €/m²
Dvoiposoban
·
70 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
174.600 €
2.494 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
4/4 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
213.320 €
2.480 €/m²
Četvorosoban
·
86 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.030 €
2.500 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Medijana
4min
4min
2min
8min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
129.350 €
2.488 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
4/4 sprat
Niš
›
Medijana
4min
4min
2min
8min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
178.050 €
2.657 €/m²
Dvoiposoban
·
67 m²
·
Suteren
Niš
›
Medijana
4min
4min
2min
8min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
210.900 €
2.511 €/m²
Troiposoban
·
84 m²
·
3/8 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.000 €
2.267 €/m²
Trosoban
·
86 m²
·
1/8 sprat
Niš
›
Medijana
4min
6min
4min
10min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.920 €
1.949 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
4/8 sprat
Niš
›
Medijana
2min
3min
1min
4min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
108.000 €
2.919 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
2/4 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
169.400 €
2.200 €/m²
Dvoiposoban
·
77 m²
·
1/8 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
450 €
10 €/m²
Jednosoban
·
44 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
134.000 €
2.913 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
Suteren
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
86.000 €
1.720 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
5/5 sprat
Niš
›
Medijana
4min
3min
3min
9min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
1.833 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
3/8 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.300 €
1.900 €/m²
Jednoiposoban
·
47 m²
·
2/5 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 6 od 21