Pronađeno
409
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.000 €
2.206 €/m²
Dvoiposoban
·
63 m²
·
5/10 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
500 €
7 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
2/8 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
1.739 €/m²
Jednoiposoban
·
46 m²
·
5/7 sprat
Niš
›
Medijana
5min
4min
5min
4min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
84.600 €
2.350 €/m²
Jednosoban
·
36 m²
·
8/9 sprat
Niš
›
Medijana
1min
4min
2min
3min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
96.350 €
2.350 €/m²
Jednoiposoban
·
41 m²
·
5/7 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
2.203 €/m²
Dvosoban
·
59 m²
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.950 €
1.949 €/m²
Trosoban
·
80 m²
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.700 €
2.149 €/m²
Dvoiposoban
·
65 m²
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
134.500 €
1.921 €/m²
Dvoiposoban
·
70 m²
·
2/4 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
84.500 €
2.061 €/m²
Jednoiposoban
·
41 m²
·
8/8 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
132.250 €
2.099 €/m²
Dvoiposoban
·
63 m²
·
8/9 sprat
Niš
›
Medijana
4min
6min
4min
10min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.800 €
2.098 €/m²
Dvosoban
·
59 m²
·
8/9 sprat
Niš
›
Medijana
4min
6min
4min
10min
Pogledaj oglas →
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
161.900 €
2.049 €/m²
Trosoban
·
79 m²
·
5/9 sprat
Niš
›
Medijana
4min
6min
4min
10min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
1.852 €/m²
Trosoban
·
81 m²
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
2.121 €/m²
Jednoiposoban
·
33 m²
·
12/13 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
2.115 €/m²
Četvorosoban
·
78 m²
·
4/9 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
128.000 €
1.855 €/m²
Trosoban
·
69 m²
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
191.061 €
2.302 €/m²
Trosoban
·
83 m²
·
3/13 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.500 €
2.300 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
5/8 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
2.266 €/m²
Trosoban
·
64 m²
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 5 od 21