Pronađeno
409
oglasa
Sačuvaj pretragu
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
2.042 €/m²
Trosoban
·
71 m²
·
1/9 sprat
Niš
›
Medijana
4min
6min
4min
10min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.000 €
2.333 €/m²
Dvoiposoban
·
75 m²
·
5/5 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
204.900 €
2.469 €/m²
Četvorosoban
·
83 m²
·
3/5 sprat
Niš
›
Medijana
4min
6min
4min
10min
Pogledaj oglas →
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
74.000 €
2.000 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
5/5 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.770 €
2.460 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
159.000 €
2.065 €/m²
Trosoban
·
77 m²
·
4/7 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
2.222 €/m²
Jednoiposoban
·
27 m²
·
Suteren
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
2.708 €/m²
Jednoiposoban
·
48 m²
·
4/5 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.800 €
2.583 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
2/7 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
194.400 €
2.558 €/m²
Trosoban
·
76 m²
·
1/7 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
265.600 €
2.554 €/m²
Četvorosoban
·
104 m²
·
1/7 sprat
Niš
›
Medijana
4min
6min
4min
10min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
188.250 €
2.579 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
1/7 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
211.100 €
2.574 €/m²
Troiposoban
·
82 m²
·
7/7 sprat
Niš
›
Medijana
4min
6min
4min
10min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
199.400 €
2.556 €/m²
Trosoban
·
78 m²
·
6/7 sprat
Niš
›
Medijana
4min
6min
4min
10min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
211.000 €
2.573 €/m²
Troiposoban
·
82 m²
·
5/7 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
178.990 €
2.557 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
5/7 sprat
Niš
›
Medijana
4min
6min
4min
10min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
199.200 €
2.554 €/m²
Trosoban
·
78 m²
·
5/7 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.000 €
1.907 €/m²
Dvoiposoban
·
54 m²
·
5/6 sprat
Niš
›
Medijana
6min
3min
4min
3min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
1.944 €/m²
Dvoiposoban
·
72 m²
·
7/7 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.100 €
1.602 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
6/6 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 4 od 21