Pronađeno
409
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
147.180 €
2.230 €/m²
Dvosoban
·
66 m²
·
4/5 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
184.000 €
2.300 €/m²
Dvoiposoban
·
80 m²
·
6/8 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
87.704 €
1.907 €/m²
Trosoban
·
46 m²
·
Suteren
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
61.541 €
1.923 €/m²
Dvosoban
·
32 m²
·
Suteren
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.572 €
1.941 €/m²
Trosoban
·
41 m²
·
Suteren
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
84.854 €
1.929 €/m²
Trosoban
·
44 m²
·
3/3 sprat
Niš
›
Medijana
4min
4min
2min
8min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
265.000 €
3.011 €/m²
Četvorosoban
·
88 m²
·
5/6 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
2.073 €/m²
Četvorosoban
·
82 m²
·
4/9 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.714 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
Prizemlje
Niš
›
Medijana
4min
3min
5min
11min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
166.500 €
3.142 €/m²
Trosoban
·
53 m²
·
5/5 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
233.700 €
3.035 €/m²
Četvorosoban
·
77 m²
·
1/5 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
146.250 €
2.250 €/m²
Jednosoban
·
65 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
179.000 €
1.598 €/m²
Četvorosoban
·
112 m²
·
2/3 sprat
Niš
›
Medijana
4min
6min
2min
23min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
159.000 €
1.807 €/m²
Dvoiposoban
·
88 m²
·
3/3 sprat
Niš
›
Medijana
4min
6min
2min
23min
Pogledaj oglas →
12
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
850 €
12 €/m²
Dvosoban
·
70 m²
·
1/3 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
2.048 €/m²
Četvorosoban
·
83 m²
·
4/8 sprat
Niš
›
Medijana
4min
4min
2min
8min
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
370 €
8 €/m²
Jednosoban
·
48 m²
·
3/6 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.900 €
2.100 €/m²
Trosoban
·
79 m²
·
6/7 sprat
Niš
›
Medijana
3min
7min
2min
6min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.200 €
2.200 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
4/7 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
1.789 €/m²
Četvorosoban
·
95 m²
·
5/15 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
← Prethodna
Strana 3 od 21