Pronađeno
409
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.4k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
124.800 €
2.400 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
2/5 sprat
Niš
›
Medijana
2min
5min
4min
16min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
2.273 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
3/5 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
128.000 €
2.000 €/m²
Dvoiposoban
·
64 m²
·
6/7 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
2.133 €/m²
4.5 soba
·
75 m²
·
3/4 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
1.083 €/m²
157 m²
·
2/5 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.000 €
1.989 €/m²
Troiposoban
·
88 m²
·
7/10 sprat
Niš
›
Medijana
4min
2min
4min
2min
Pogledaj oglas →
4.4k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
249.000 €
4.446 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
12/13 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
kompasnekretnine.rs
95.700 €
1.772 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
Prizemlje
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
380 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
50 m²
·
Suteren
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 21 od 21