Pronađeno
409
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
1.646 €/m²
Četvorosoban
·
82 m²
·
10/15 sprat
Niš
›
Medijana
4min
6min
1min
7min
Pogledaj oglas →
5
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
5 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
5/17 sprat
Niš
›
Medijana
5min
4min
4min
9min
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
8 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
Suteren
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
9 €/m²
Dvoiposoban
·
66 m²
·
5/7 sprat
Niš
›
Medijana
4min
1min
1min
16min
Pogledaj oglas →
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220 €
10 €/m²
Garsonjera
·
23 m²
·
5/6 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
4
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280 €
4 €/m²
Dvoiposoban
·
69 m²
·
7/10 sprat
Niš
›
Medijana
5min
3min
5min
11min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
9 €/m²
35 m²
·
Suteren
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
1/7 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
6
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
6 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
2/9 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
5
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
5 €/m²
Dvoiposoban
·
63 m²
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
11
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
11 €/m²
Garsonjera
·
33 m²
·
2/13 sprat
Niš
›
Medijana
5min
3min
2min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
9 €/m²
39 m²
4zida
350 €
3 €/m²
130 m²
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
390 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
50 m²
·
4/6 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
5
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
5 €/m²
Dvoiposoban
·
88 m²
·
5/7 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
9 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
Niš
›
Medijana
4min
3min
2min
15min
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
7 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
4/5 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.055 €
13 €/m²
235 m²
·
3/4 sprat
Niš
›
Medijana
7min
5min
1min
9min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
88.000 €
2.316 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
4/5 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
3.030 €/m²
Garsonjera
·
33 m²
·
9/13 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 20 od 21