Pronađeno
409
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
87.630 €
1.788 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
5/8 sprat
Niš
›
Medijana
5min
1min
4min
4min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
83.730 €
1.861 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
3/8 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
124.380 €
1.803 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
4/8 sprat
Niš
›
Medijana
5min
1min
4min
4min
Pogledaj oglas →
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
87.600 €
1.991 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
5/8 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
157.775 €
1.753 €/m²
Četvorosoban
·
90 m²
·
5/1 sprat
Niš
›
Medijana
4min
4min
8min
19min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
141.700 €
1.648 €/m²
Četvorosoban
·
86 m²
·
4/1 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
156.195 €
1.755 €/m²
Četvorosoban
·
89 m²
·
5/8 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.092 €
1.813 €/m²
Trosoban
·
37 m²
·
1/8 sprat
Niš
›
Medijana
5min
1min
4min
4min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
205.000 €
2.303 €/m²
Trosoban
·
89 m²
·
2/5 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
138.600 €
2.200 €/m²
Dvoiposoban
·
63 m²
·
8/9 sprat
Niš
›
Medijana
4min
4min
2min
8min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
163.800 €
2.100 €/m²
Trosoban
·
78 m²
·
7/8 sprat
Niš
›
Medijana
4min
4min
2min
8min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
92.000 €
2.300 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
8/8 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.700 €
2.300 €/m²
Jednosoban
·
39 m²
·
8/8 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
132.000 €
2.200 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
2/8 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
136.400 €
2.200 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
1/8 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
151.200 €
2.100 €/m²
Dvoiposoban
·
72 m²
·
2/8 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
1.618 €/m²
Dvoiposoban
·
68 m²
·
7/7 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
156.000 €
2.400 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
7/7 sprat
Niš
›
Medijana
4min
4min
2min
8min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
141.600 €
2.400 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
1/7 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
168.460 €
2.407 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
1/7 sprat
Niš
›
Medijana
4min
4min
2min
8min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 21