Pronađeno
409
oglasa
Sačuvaj pretragu
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
8 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
8/8 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
5
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
5 €/m²
Dvosoban
·
65 m²
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
10 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
1/5 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
143.500 €
2.050 €/m²
Dvoiposoban
·
70 m²
·
5/6 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
98.000 €
845 €/m²
Petosoban
·
116 m²
·
3. sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
168.000 €
2.400 €/m²
Četvorosoban
·
70 m²
·
8/8 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
2.105 €/m²
Trosoban
·
76 m²
·
9/13 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
14
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
14 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
5/13 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.200 €
12 €/m²
100 m²
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
6
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
6 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
·
3/4 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
7 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
11/11 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
8 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
2/5 sprat
Niš
›
Medijana
4min
3min
3min
5min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
10 €/m²
30 m²
·
Suteren
Niš
›
Medijana
2min
1min
3min
12min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
138.000 €
2.123 €/m²
Dvoiposoban
·
65 m²
·
3/4 sprat
Niš
›
Medijana
2min
2min
2min
6min
Pogledaj oglas →
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
10 €/m²
Jednoiposoban
·
31 m²
Niš
›
Medijana
7min
5min
1min
9min
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
550 €
7 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
1/2 sprat
Niš
›
Medijana
2min
1min
1min
10min
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
7 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
2/2 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
11
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
11 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
2/2 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
7 €/m²
Dvoiposoban
·
52 m²
·
2/4 sprat
Niš
›
Medijana
Pogledaj oglas →
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
260.000 €
2.000 €/m²
Četvorosoban
·
130 m²
·
5/5 sprat
Niš
›
Medijana
2min
5min
4min
16min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 19 od 21