Pronađeno
97
oglasa
Sačuvaj pretragu
8
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
330 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
4/4 sprat
Niš
›
Marger
Pogledaj oglas →
5
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
5 €/m²
Dvoiposoban
·
80 m²
·
4/6 sprat
Niš
›
Marger
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
390 €
7 €/m²
Dvoiposoban
·
57 m²
·
3/4 sprat
Niš
›
Marger
Pogledaj oglas →
8
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
4/4 sprat
Niš
›
Marger
1min
2min
2min
14min
Pogledaj oglas →
9
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
9 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
3/4 sprat
Niš
›
Marger
Pogledaj oglas →
9
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.000 €
9 €/m²
Troiposoban
·
110 m²
·
2/5 sprat
Niš
›
Marger
Pogledaj oglas →
12
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230 €
12 €/m²
Garsonjera
·
20 m²
·
4/5 sprat
Niš
›
Marger
4min
4min
4min
12min
Pogledaj oglas →
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
380 €
7 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
3/8 sprat
Niš
›
Marger
Pogledaj oglas →
11
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
11 €/m²
Jednosoban
·
33 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Marger
2min
2min
2min
12min
Pogledaj oglas →
8
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
8 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
Suteren
Niš
›
Marger
3min
1min
2min
11min
Pogledaj oglas →
8
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
Prizemlje
Niš
›
Marger
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
187.000 €
2.367 €/m²
Troiposoban
·
79 m²
·
2/4 sprat
Niš
›
Marger
2min
2min
2min
14min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.000 €
2.342 €/m²
Troiposoban
·
79 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Marger
Pogledaj oglas →
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
189.000 €
1.989 €/m²
Trosoban
·
95 m²
·
4/4 sprat
Niš
›
Marger
2min
3min
3min
16min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
181.699 €
2.300 €/m²
Troiposoban
·
79 m²
·
2/4 sprat
Niš
›
Marger
2min
5min
2min
18min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
118.826 €
1.800 €/m²
Jednoiposoban
·
66 m²
·
4/4 sprat
Niš
›
Marger
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.678 €
1.755 €/m²
Dvoiposoban
·
83 m²
·
4/4 sprat
Niš
›
Marger
2min
2min
2min
14min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.202 €
1.778 €/m²
Troiposoban
·
107 m²
·
4/4 sprat
Niš
›
Marger
2min
2min
2min
14min
Pogledaj oglas →
9
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
480 €
9 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
2. sprat
Niš
›
Marger
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.960 €
2.266 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
1/3 sprat
Niš
›
Marger
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 5