Pronađeno
72
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.9k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
92.265 €
1.922 €/m²
Jednoiposoban
·
48 m²
·
1/7 sprat
Niš
›
Ledena Stena
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
101.760 €
1.754 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
4/7 sprat
Niš
›
Ledena Stena
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
76.000 €
1.583 €/m²
Jednoiposoban
·
48 m²
·
1/3 sprat
Niš
›
Ledena Stena
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
91.600 €
1.607 €/m²
Dvoiposoban
·
57 m²
·
1/3 sprat
Niš
›
Ledena Stena
2min
6min
21min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
1.603 €/m²
Dvosoban
·
78 m²
·
1/6 sprat
Niš
›
Ledena Stena
2min
6min
21min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.160 €
1.632 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Ledena Stena
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
66.200 €
1.576 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
1/3 sprat
Niš
›
Ledena Stena
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
94.000 €
1.593 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Ledena Stena
2min
6min
21min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
47.355 €
1.754 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
2/7 sprat
Niš
›
Ledena Stena
1min
1min
10min
18min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
97.600 €
1.600 €/m²
Dvoiposoban
·
61 m²
·
2/4 sprat
Niš
›
Ledena Stena
Pogledaj oglas →
4
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
4 €/m²
Dvosoban
·
101 m²
·
1/1 sprat
Niš
›
Ledena Stena
Pogledaj oglas →
10
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
10 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
Niš
›
Ledena Stena
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
174.300 €
1.503 €/m²
116 m²
·
1/7 sprat
Niš
›
Ledena Stena
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
245.000 €
747 €/m²
10 soba
·
328 m²
Niš
›
Ledena Stena
Pogledaj oglas →
1.2k
/
816
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
319.000 €
1.173 €/m²
10 soba
·
272 m²
Niš
›
Ledena Stena
4min
3min
1min
4min
Pogledaj oglas →
763
/
816
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
206.000 €
763 €/m²
Jednosoban
·
270 m²
Niš
›
Ledena Stena
Pogledaj oglas →
753
/
816
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
189.000 €
753 €/m²
Četvorosoban
·
251 m²
Niš
›
Ledena Stena
6min
4min
8min
23min
Pogledaj oglas →
807
/
816
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
218.000 €
807 €/m²
7 soba
·
270 m²
Niš
›
Ledena Stena
Pogledaj oglas →
824
/
816
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
41.200 €
824 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
Niš
›
Ledena Stena
4min
3min
4min
17min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450.000 €
1.364 €/m²
10 soba
·
330 m²
Niš
›
Ledena Stena
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 4