Pronađeno
36
oglasa
Sačuvaj pretragu
833
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
100.000 €
833 €/m²
Trosoban
·
120 m²
Niš
›
Grad Niš
Pogledaj na:
nekretnine
halooglasi
9
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700 €
9 €/m²
Trosoban
·
75 m²
Niš
›
Grad Niš
7min
37min
Pogledaj oglas →
3k
/
580
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
350.000 €
3.043 €/m²
Četvorosoban
·
115 m²
Niš
›
Grad Niš
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
708
/
580
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
170.000 €
708 €/m²
Četvorosoban
·
240 m²
nekretnine
415.000 €
1.153 €/m²
Četvorosoban
·
360 m²
Niš
›
Grad Niš
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
433
/
580
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
39.000 €
433 €/m²
Četvorosoban
·
90 m²
Niš
›
Grad Niš
4zida
280.000 €
718 €/m²
Dvosoban
·
390 m²
Niš
›
Grad Niš
5min
3min
3min
40min
Pogledaj oglas →
801
/
580
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.500 €
801 €/m²
Četvorosoban
·
103 m²
Niš
›
Grad Niš
Pogledaj oglas →
792
/
580
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
19.000 €
792 €/m²
Četvorosoban
·
24 m²
Niš
›
Grad Niš
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.000 €
1.014 €/m²
Četvorosoban
·
345 m²
Niš
›
Grad Niš
Pogledaj oglas →
833
/
580
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
833 €/m²
Četvorosoban
·
300 m²
Niš
›
Grad Niš
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.000 €
507 €/m²
Četvorosoban
·
375 m²
Niš
›
Grad Niš
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
250 €/m²
Četvorosoban
·
400 m²
Niš
›
Grad Niš
2min
2min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
484 €/m²
Četvorosoban
·
620 m²
Niš
›
Grad Niš
Pogledaj oglas →
1k
/
580
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.000 €
1.016 €/m²
Četvorosoban
·
62 m²
Niš
›
Grad Niš
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.000 €
1.000 €/m²
Četvorosoban
·
350 m²
Niš
›
Grad Niš
3min
Pogledaj oglas →
604
/
580
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
87.000 €
604 €/m²
Četvorosoban
·
144 m²
Niš
›
Grad Niš
Pogledaj oglas →
333
/
580
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
333 €/m²
Četvorosoban
·
300 m²
Niš
›
Grad Niš
7min
35min
34min
Pogledaj oglas →
400
/
580
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
44.800 €
400 €/m²
Četvorosoban
·
112 m²
Niš
›
Grad Niš
Pogledaj oglas →
557
/
580
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
39.000 €
557 €/m²
Četvorosoban
·
70 m²
Niš
›
Grad Niš
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 2