Pronađeno
152
oglasa
Sačuvaj pretragu
10
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
10 €/m²
Garsonjera
·
21 m²
·
5/7 sprat
Niš
›
Duvanište
Pogledaj oglas →
8
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
330 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
2/4 sprat
Niš
›
Duvanište
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
5
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
200 €
5 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
12. sprat
Niš
›
Duvanište
Pogledaj oglas →
6
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
200 €
6 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
2/5 sprat
Niš
›
Duvanište
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
228.000 €
1.288 €/m²
Četvorosoban
·
177 m²
Niš
›
Duvanište
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
4.500 €
20 €/m²
Garsonjera
·
225 m²
Niš
›
Duvanište
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
181.000 €
2.263 €/m²
Četvorosoban
·
80 m²
·
1. sprat
Niš
›
Duvanište
Pogledaj oglas →
6
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
220 €
6 €/m²
Garsonjera
·
35 m²
·
2. sprat
Niš
›
Duvanište
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
300 €
6 €/m²
Jednosoban
·
50 m²
·
4/5 sprat
Niš
›
Duvanište
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
3.000 €
7 €/m²
450 m²
Niš
›
Duvanište
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
31.720 €
14 €/m²
2240 m²
Niš
›
Duvanište
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
1.300 €
7 €/m²
200 m²
Niš
›
Duvanište
Pogledaj na:
nekretnine
halooglasi
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
2.000 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
4/5 sprat
Niš
›
Duvanište
Pogledaj oglas →
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
158.808 €
2.036 €/m²
Dvoiposoban
·
78 m²
·
2/7 sprat
Niš
›
Duvanište
Pogledaj oglas →
6
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
6 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
2/8 sprat
Niš
›
Duvanište
Pogledaj oglas →
1.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
83.000 €
1.153 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
6/6 sprat
Niš
›
Duvanište
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
825.000 €
208 €/m²
Četvorosoban
·
3973 m²
Niš
›
Duvanište
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
132.000 €
1.590 €/m²
83 m²
·
Suteren
Niš
›
Duvanište
3min
1min
2min
13min
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
kompasnekretnine.rs
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
166.050 €
2.050 €/m²
Trosoban
·
81 m²
·
2/7 sprat
Niš
›
Duvanište
4min
1min
2min
19min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
80 €
7 €/m²
12 m²
Niš
›
Duvanište
Pogledaj na:
nekretnine
halooglasi
← Prethodna
Strana 7 od 8