Pronađeno
198
4zida
515.000 €
1.345 €/m²
Četvorosoban
·
383 m²
Niš
›
Durlan
7min
5min
5min
21min
Pogledaj oglas →
551
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.000 €
551 €/m²
Trosoban
·
187 m²
Niš
›
Durlan
Pogledaj oglas →
3
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
300 €
3 €/m²
Trosoban
·
90 m²
·
Suteren
Niš
›
Durlan
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
500 €
6 €/m²
Troiposoban
·
90 m²
·
1/1 sprat
Niš
›
Durlan
Pogledaj oglas →
9
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
450 €
9 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
2/7 sprat
Niš
›
Durlan
Pogledaj oglas →
4
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
350 €
4 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
1/2 sprat
Niš
›
Durlan
Pogledaj oglas →
8
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
400 €
8 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
1/8 sprat
Niš
›
Durlan
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
400 €
6 €/m²
Troiposoban
·
71 m²
·
2/3 sprat
Niš
›
Durlan
Pogledaj oglas →
1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
85.000 €
1.000 €/m²
Dvosoban
·
85 m²
·
3/3 sprat
Niš
›
Durlan
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
83.600 €
1.900 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
·
2/4 sprat
Niš
›
Durlan
5min
2min
1min
30min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
112.000 €
1.778 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
4/8 sprat
Niš
›
Durlan
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
200 €
4 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
Niš
›
Durlan
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
6 €/m²
Dvoiposoban
·
88 m²
·
1. sprat
Niš
›
Durlan
Pogledaj oglas →
3
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250 €
3 €/m²
Jednoiposoban
·
80 m²
·
1/2 sprat
Niš
›
Durlan
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
280 €
6 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
4. sprat
Niš
›
Durlan
Pogledaj oglas →
4
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280 €
4 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
2/2 sprat
Niš
›
Durlan
Pogledaj oglas →
946
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
193.000 €
946 €/m²
Četvorosoban
·
204 m²
Niš
›
Durlan
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
1.100 €
4 €/m²
Četvorosoban
·
250 m²
·
Suteren
Niš
›
Durlan
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
600 €
5 €/m²
Četvorosoban
·
114 m²
·
Suteren
Niš
›
Durlan
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
250 €
9 €/m²
28 m²
·
5/6 sprat
Niš
›
Durlan
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
← Prethodna
Strana 9 od 10