Pronađeno
198
oglasa
Sačuvaj pretragu
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
2.000 €/m²
Dvoiposoban
·
65 m²
·
3/4 sprat
Niš
›
Durlan
8min
2min
5min
16min
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
144.000 €
2.000 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
3/4 sprat
Niš
›
Durlan
6min
1min
4min
15min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
299.999 €
1.754 €/m²
6 soba
·
171 m²
·
3/4 sprat
Niš
›
Durlan
Pogledaj oglas →
914
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
914 €/m²
Četvorosoban
·
175 m²
·
3/3 sprat
Niš
›
Durlan
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
93.000 €
1.755 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
2/3 sprat
Niš
›
Durlan
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
81.100 €
2.253 €/m²
Jednosoban
·
36 m²
·
4/4 sprat
Niš
›
Durlan
8min
1min
1min
19min
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
88.700 €
2.016 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
2/4 sprat
Niš
›
Durlan
8min
1min
1min
19min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.000 €
1.511 €/m²
Trosoban
·
92 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Durlan
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
141.500 €
2.211 €/m²
Troiposoban
·
64 m²
·
3/5 sprat
Niš
›
Durlan
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.500 €
1.893 €/m²
Jednosoban
·
42 m²
·
2/5 sprat
Niš
›
Durlan
6min
5min
4min
27min
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
117.400 €
1.990 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
1/3 sprat
Niš
›
Durlan
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
94.200 €
2.004 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Durlan
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.200 €
2.026 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
3/4 sprat
Niš
›
Durlan
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
152.000 €
2.815 €/m²
Dvoiposoban
·
54 m²
·
Suteren
Niš
›
Durlan
6min
1min
1min
19min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
1.765 €/m²
Jednoiposoban
·
51 m²
·
Suteren
Niš
›
Durlan
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
117.000 €
1.983 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
1/3 sprat
Niš
›
Durlan
2min
2min
1min
15min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
117.800 €
1.900 €/m²
Dvoiposoban
·
62 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Durlan
6min
1min
1min
19min
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
94.000 €
2.000 €/m²
Jednoiposoban
·
47 m²
Niš
›
Durlan
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
117.800 €
2.223 €/m²
Dvoiposoban
·
53 m²
·
3/5 sprat
Niš
›
Durlan
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
138.210 €
2.229 €/m²
Trosoban
·
62 m²
·
4/5 sprat
Niš
›
Durlan
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 6 od 10