Pronađeno
68
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.3k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
193.500 €
2.250 €/m²
Četvorosoban
·
86 m²
·
5/5 sprat
Niš
›
Dom Zdravlja
4min
4min
4min
9min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
169.000 €
1.899 €/m²
Trosoban
·
89 m²
·
4/10 sprat
Niš
›
Dom Zdravlja
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
113.400 €
1.800 €/m²
Dvoiposoban
·
63 m²
·
4/4 sprat
Niš
›
Dom Zdravlja
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
1.890 €/m²
Četvorosoban
·
82 m²
·
3/3 sprat
Niš
›
Dom Zdravlja
5min
3min
8min
28min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
177.500 €
2.689 €/m²
Dvoiposoban
·
66 m²
·
2/7 sprat
Niš
›
Dom Zdravlja
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
2.045 €/m²
Troiposoban
·
88 m²
·
1/4 sprat
Niš
›
Dom Zdravlja
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
2.200 €/m²
Dvoiposoban
·
75 m²
·
2/15 sprat
Niš
›
Dom Zdravlja
Pogledaj oglas →
8
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
1/5 sprat
Niš
›
Dom Zdravlja
Pogledaj oglas →
10
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
10 €/m²
Jednoiposoban
·
50 m²
·
5/3 sprat
Niš
›
Dom Zdravlja
3min
4min
3min
8min
Pogledaj oglas →
8
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
52 m²
·
1/8 sprat
Niš
›
Dom Zdravlja
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
480 €
7 €/m²
Dvoiposoban
·
65 m²
·
3/8 sprat
Niš
›
Dom Zdravlja
Pogledaj oglas →
6
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
6 €/m²
Dvoiposoban
·
65 m²
·
6/14 sprat
Niš
›
Dom Zdravlja
Pogledaj oglas →
8
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
8 €/m²
Garsonjera
·
38 m²
·
2. sprat
Niš
›
Dom Zdravlja
1min
5min
2min
10min
Pogledaj oglas →
6
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
6 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
3/15 sprat
Niš
›
Dom Zdravlja
3min
4min
3min
8min
Pogledaj oglas →
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
7 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
2/8 sprat
Niš
›
Dom Zdravlja
Pogledaj oglas →
8
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
8 €/m²
Dvoiposoban
·
62 m²
·
3/4 sprat
Niš
›
Dom Zdravlja
3min
4min
3min
8min
Pogledaj oglas →
10
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
260 €
10 €/m²
Jednosoban
·
25 m²
·
Suteren
Niš
›
Dom Zdravlja
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
5
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
5 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
5/2 sprat
Niš
›
Dom Zdravlja
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
6
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280 €
6 €/m²
Jednosoban