Pronađeno
38
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.1k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
142.000 €
2.088 €/m²
Trosoban
·
68 m²
·
4/10 sprat
Niš
›
Delta
5min
3min
5min
11min
Pogledaj oglas →
3.4k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
438.500 €
3.399 €/m²
4.5 soba
·
129 m²
Niš
›
Delta
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
340.000 €
3.301 €/m²
Trosoban
·
103 m²
Niš
›
Delta
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
1.860 €/m²
Trosoban
·
86 m²
·
1/9 sprat
Niš
›
Delta
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
83.700 €
1.674 €/m²
Jednoiposoban
·
50 m²
·
8/8 sprat
Niš
›
Delta
3min
3min
1min
4min
Pogledaj oglas →
2k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
144.000 €
1.973 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
4/10 sprat
Niš
›
Delta
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
16
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
16 €/m²
Garsonjera
·
29 m²
·
9/14 sprat
Niš
›
Delta
5min
3min
2min
6min
Pogledaj oglas →
11
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
650 €
11 €/m²
Dvosoban
·
61 m²
·
13/13 sprat
Niš
›
Delta
4min
3min
3min
6min
Pogledaj oglas →
10
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
650 €
10 €/m²
Dvoiposoban
·
64 m²
·
2/7 sprat
Niš
›
Delta
8min
3min
6min
10min
Pogledaj oglas →
13
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
13 €/m²
Garsonjera
·
40 m²
·
11/13 sprat
Niš
›
Delta
Pogledaj oglas →
7
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
370 €
7 €/m²
Dvoiposoban
·
56 m²
·
2/5 sprat
Niš
›
Delta
2min
4min
2min
7min
Pogledaj oglas →
7
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
7 €/m²
Dvosoban
·
82 m²
·
5/10 sprat
Niš
›
Delta
Pogledaj oglas →
15
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
15 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
7/13 sprat
Niš
›
Delta
Pogledaj oglas →
9
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700 €
9 €/m²
Dvoiposoban
·
75 m²
·
5/10 sprat
Niš
›
Delta
Pogledaj oglas →
8
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
8 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
Prizemlje
Niš
›
Delta
Pogledaj oglas →
8
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230 €
8 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
Niš
›
Delta
Pogledaj oglas →
10
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
375 €
10 €/m²
Jednosoban
·
37 m²
·
5/6 sprat
Niš
›
Delta
Pogledaj oglas →
8
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
8 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
10/12 sprat
Niš
›
Delta
Pogledaj oglas →
6
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
6 €/m²
Jednosoban
·
68 m²
·
9/14 sprat
Niš